Restauracje w Kołobrzegu

Gdzie zjeść smaczną rybkę?

Spokojny posiłek w restauracji z bawialnią?

Klimatyczny lokal na romantyczną kolację?

Gdzie zjeść porządne śniadanie?

Restauracje w Kołobrzegu (i okolicy) warte polecenia

Smażalnia ryb “U Lecha” – Dźwirzyno

Dźwirzyno smażalnia “U Lecha” (Wyzwolenia, 78-131 Dźwirzyno, Poland) – zawsze świeże i pyszne dania. Od smażonej rybki przez flaczki z kalamrów po śledziki. Wszystko podane szybko i smacznie. Można również zakupić śledzie w słoiku czy inne przysmaki i podzielić się z rodziną czy przyjaciółmi po powrocie z Kołobrzegu.

Restauracja BARKA – Kołobrzeg

Restauracja “Barka” w Kołobrzegu (ul. Zwycięzców 11, 78-100 Kołobrzeg) – w centrum, ale bardzo blisko morza. Duży asortyment owoców morza. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Oto co mówi właściciel restauracji: W pierwszej kolejności stawiamy na gatunki łowione w Bałtyku, oczywiście przez miejscowych rybaków. Nie brakuje dorsza oraz morskiego sandacza, podajemy też śledzie. Wszystkie dania przygotowujemy codziennie rano, także nie ma obaw o świeżość; „Barka” to nie fast food, więc w każde danie wkładamy serce. Zapraszam na flaki z kalmara oraz dorsza „Barka Strong”, czyli autorską wersję słynnej ryby z piekła rodem. W karcie znajdziemy też podawaną niegdyś rybę po chłopsku. Do smażenia używamy nie oleju, lecz klarowanego masła. Osobom rygorystycznie przestrzegającym diety proponujemy gotowanego w rosole pstrąga. Wśród przystawek króluje marynowany w trzech zalewach filet ze świeżego, bałtyckiego śledzia w kilku odsłonach. Warto spróbować przygotowywanego nieco inaczej tatara z łososia. Są też dania mięsne i specjalne menu dla dzieci.

Restauracja PIRANIA – Kołobrzeg

Restauracja “Pirania” w Kołobrzegu (Reymonta 3 ab/19, 78-100 Kołobrzeg, tel. +48 605 735 499) – na deptaku przy molo i parku nadmorskim. Warte polecenia smaki smażonych ryb morskich. Ceny jak wszędzie, ale świeżo i pysznie 🙂

Hamburgerownia MASARNIA – Kołobrzeg

Burgerownia powstała w 2015 roku z miłości do soczystej wołowiny jest pierwszą i jedyną burgerownią w Kołobrzegu !
Autorskie nazwy, starannie dobrane składniki, nieszablonowe receptury, które przez lata szlifujemy oraz kontrola jakości pozwala nam cieszyć się najlepszą opinią !  Załoga zaś zawsze zaangażowana, wkłada swoje serducha do każdej kanapki pozostawiając po sobie wspomnienia, a to najważniejsze!

nemo apartamenty kołobrzeg
apartamenty nemo kołobrzeg
Bawialnia - apartamenty blisko morza kołobrzeg - Polanki AQUA

Bawialnia – ulga dla rodziców

Restauracja Polanki Park – zawsze świeże i pyszne dania. Bawialnia przy restauracji.

Restauracja Polanki Aqua – zawsze świeże i pyszne dania. Bawialnia przy restauracji.

Restauracja “Barka” w Kołobrzegu – w centrum, ale bardzo blisko morza. Duży asortyment owoców morza. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Polanki Park Nemo Apartamenty

Zapraszamy do kontaktu

Polanki Park/Polanki Aqua/ Nadmorskie Tarasy

biuro@apartamentynemo.pl

+48 789 191 104

+48 508 238 111