fbpx

Ile kosztuje wynajem apartamentów w Kołobrzegu?

Cena wynajmu apartamentów w Kołobrzegu zależy od terminu pobytu oraz od atrakcji jakie oferuje obiekt. Ceny wahają się od 150 złotych za dobę w miesiącach takich, jak marzec czy listopad, do ponad 1000 złotych za dobę w wysokim sezonie, który przypada na środek lata.

Basen - nemo apartamenty kołobrzeg na wynajem

Całoroczne strefy basenowo saunowe

W naszych Nemo Apartamentach można korzystać z basenów przez cały rok. Basen, brodzik, sauna, jacuzzi – czekają na naszych gości.

Rady, jak znaleźć najlepszy apartament w Kołobrzegu

  • Kołobrzeg podzielony jest nieformalnie na część Zachodnią, Centralną i Wschodnią. Kto lubi tumult i zgiełk wybiera plażę centralną (molo, latarnia morska). Spokojniejsze Zachodnia i Wschodnia część, również są pełne uroku, a dodatkowo z mniejszą ilością turystów.
  • Dla osób chcących spędzić urlop lub weekend w centralnej części proponujemy Apartament Nemo C606 w obiekcie Nadmorskie Tarasy.
  • Dla osób poszukujących spokoju i unikających tłoku proponujemy Nemo Apartamenty Polanki Park lub Polanki Aqua.
  • Warto zwrócić uwagę czy apartamenty dysponują strefami basenowymi i saunowymi oraz bawialniami, ze względu na to, że pogoda nie zawsze sprzyja plażowaniu. Nasze trzy obiekty posiadają odpowiednią basenowo saunową infrastrukturę pozwalającą w pełni cieszyć się wolnym czasem.
  • Również odległość apartamentów na wynajem od plaży się liczy, aby nie trzeba było ruszać samochodu, a jedynie przejeść niewielką odległość.
  • W Kołobrzegu wszędzie jest blisko – czy to Zachodnia, Centralna czy Wschodnia część, wszędzie można dotrzeć autobusami, przyjemnym spacerem lub wypozyczając rowery czy elektryczne hulajnogi.
  • Ważnymi miejscami w Kołobrzegu są punkty widokowe takiej, jak latarnia morska. Proponujemy również tarasy widokowe w obiekcie Polanki  Aquaczy Nadmorskie Tarasy.
  • Czy wyjeżdżamy na urlop z naszymi czworonożnymi pupilami? Jeśli tak to Polanki Aqua i Polanki Park są odpowiednie ze względu na bliskość plaży dla psów oraz bliskość Parku Nadmorskiego.

Zapraszamy do kontaktu

Polanki Park / Polanki Aqua / Nadmorskie Tarasy